Reference

Reference – Co o nás řekli naši novomanželé na sociálních sítích

Názory a poděkování klientů, kteří již využili našich služeb


e

ZKUŠENOSTI S TOUTO SVATEBNÍ AGENTUROU JSOU VYNIKAJÍCÍ. VŠE PROBĚHLO PODLE NAŠICH PŘEDSTAV. BYL TO PRO NÁS ÚŽASNÝ DEN. SLEČNĚ SANDŘE JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME ZA VŠECHNO CO PRO NÁS ZAŘÍDILA. TAKŽE MŮŽEME JEN DOPORUČIT! NOVOMANŽELÉ ŠIMÁKOVI.

Šimákovi

DSC

MOC DĚKUJEME ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠÍ TAJNÉ CHORVATSKÉ SVATBY. DĚKUJEME ZA FLEXIBILITU, KTERÁ U NÁS MUSELA BÝT A SCHOPNOST REAGOVAT NA NAŠE PŘÁNÍ. MŮJ MANŽEL JE RYCHLÍK A SVATBA BYLA CELKEM NARYCHLO A TO JEŠTĚ TAJNĚ PRO VŠECHNY NAŠE PŘÍBUZNÉ A KAMARÁDY. MOC DĚKUJEME ZA POMOC A SKVĚLOU KOMUNIKACI. ELEKTRONICKOU FORMOU. NIC NEBYLO PROBLÉM A MOC JSEM UVÍTALA VSTŘÍCNÉ CHOVÁNÍ. ČLOVĚKU SE AŽ NECHTĚLO VĚŘIT, ŽE VŠE VYJDE. NA MÍSTĚ NÁS ČEKALA MILÁ KOORDINÁTORKA A POMOHLA NÁM PŘIPRAVIT A DOLADIT POTŘEBNÉ NÁLEŽITOSTI. A NEBYL PRO NI PROBLÉM SEHNAT NÁM I UBYTOVÁNÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI. MUSÍM ŘÍCT, ŽE SVATBA PROBĚHLA V RODINNÉM DUCHU. A BUDEME DLOUHO VZPOMÍNAT NA TO ŠTĚSTÍ V DEN D. ŽÁDNÝ STRES, ŽÁDNÁ NERVOZITA. JEN SLZY ŠTĚSTÍ PŘI OBŘADU. POKUD BYCH SE MĚLA VDÁVAT JEŠTĚ JEDNOU, ZVOLÍM OPĚT TUTO AGENTURU I STYL. MARUŠKA A JIRKA A JEJICH RATOLESTI Z NOVÉ VSI I.

Maruška a Jirka

DSC

MOC DOPORUČUJI, SANDRA JE ÚŽASNÁ A SVATBA V CHORVATSKU 🔝🏝☀️😘❤️😘❤️😘….NAPROSTÁ POHODA, ŽÁDNÝ STRES NEJLEPŠÍ 🎉🥂🍾

Novomanželé Kučerovi

SAMSUNG CAMERA PICTURES

MÁME JEN SLOVA CHVÁLY A S KLIDNÝM SVĚDOMÍM MŮŽEME DOPORUČIT. BYLI JSME MOC SPOKOJENI. KAREL A BARBORA HOLUBOVI.

Barča a Karel

e

NENÍ NAD PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ! ZA NÁS PALEC NAHORU, VŠE PROBĚHLO V POŘÁDKU, A KDYBY JSME SI TO CHTĚLI ZOPAKOVAT :-))), URČITĚ VYUŽIJEME JEJÍCH SLUŽEB. NECHŤ JE NÁS ŠŤASTNÝCH NOVOMANŽELŮ VÍC!

Adéla a Aleš


I Vy se můžete podělit o Vaše zkušenosti s námi – níže “Create your own review”. Hodnotit můžete náš přístup, komunikaci, celkový dojem …

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Svatební služby ALIBRA - Svatba v Chorvatsku
Average rating:  
 1 reviews
by Lucie a Tomáš on Svatební služby ALIBRA - Svatba v Chorvatsku

Naprosto profesionální servis a velmi lidské jednání, díky němuž vše proběhlo zcela v klidu a pohodě. Můžeme jen doporučit 🙂

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •