Reference

Co o nás řekli naši novomanželé

Názory a poděkování klientů, kteří již využili našich služeb


Adéla a Aleš

Není nad přátelské jednání! Za nás palec nahoru, vše proběhlo v pořádku, a kdyby jsme si to chtěli zopakovat :-))), určitě využijeme jejích služeb. Nechť je nás šťastných novomanželů víc!

Barbora a Karel

Máme jen slova chvály a s klidným svědomím můžeme doporučit. Byli jsme moc spokojeni. Karel a Barbora Holubovi.

Anna a Ruda

Dobrý den, ráda bych poděkovala za zprostředkování naší svatby. Celý den jsme si báječně užili. Přejeme hodně úspěchů a spokojených klientů, A+R.

Maruška a Jirka

Moc děkujeme za zprostředkování naší tajné chorvatské svatby. Děkujeme za flexibilitu, která u nás musela být a schopnost reagovat na naše přání. Můj manžel je rychlík a svatba byla celkem narychlo a to ještě tajně pro všechny naše příbuzné a kamarády. Moc děkujeme za pomoc a skvělou komunikaci. elektronickou formou. Nic nebylo problém a moc jsem uvítala vstřícné chování. Člověku se až nechtělo věřit, že vše vyjde. Na místě nás čekala milá koordinátorka a pomohla nám dopřipravit a doladit potřebné náležitosti. A nebyl pro ni problém sehnat nám i ubytování na poslední chvíli. Musím říct, že svatba proběhla v rodinném duchu. A budeme dlouho vzpomínat na to štěstí v den D. Žádný stres, žádná nervozita. Jen slzy štěstí při obřadu. Pokud bych se měla vdávat ještě jednou, zvolím opět tuto agenturu i styl. Maruška a Jirka a jejich ratolesti z Nové Vsi I.

 

Reference můžete vidět také na našich dalších stránkách

Svatba v Chorvatsku

Istrijské svatby

 


Nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám poradíme!


 

 

Užitečné odkazy:

Chorvatsko

Kvarnerský záliv

Istrie ( Istra )             Dalmácie